Збірна України з хокею з переконливої перемоги розпочала Олімпійську прекваліфікацію

Збірна України з хокею у першому матчі прекваліфікації Олімпіади-2026 розгромно обіграла Південну Корею  – 4:0.

У перших двох періодах зустрічі синьо-жовті закинули по шайбі, відзначилися Вадим Мазур та Олексій Ворона. У заключній 20-хвилинці Андрій Денискін додав переваги нашій команді, а ще за півхвилини Данило Трахт реалізував більшість, встановивши остаточний результат.

Хокей. Пре-кваліфікаційний турнір Олімпіади-2026. Група J. 1-й тур

• Південна Корея – Україна – 0:4 (0:1, 0:1, 0:2).

Після перемоги над Кореєю підопічні Дмитра Христича посідають друге місце у групі J, поступаючись господарям олімпійського прекваліфікаційного турніру – Польщі (за додатковим показником). Польска команда обіграла у паралельному матчі Естонію з тим самим рахунком 4:0.

9 лютого Польща стане наступним суперником українців.

Нагадаємо, з відбірного квартету лише одна команда пройде далі у фінальний раунд олімпійської кваліфікації. Фінальний раунд – ще один груповий етап.

Тільки найкращі команди у кожному з квартетів проб’ються безпосередньо на олімпійський турнір у Мілані, який відбудеться у лютому 2026 року.