Сачко виграв свій стартовий матч на турнірі в Барселоні, Крутих зазнав поразки

Український тенісист Віталій Сачко вийшов до другого кола на «челенджері» у Барселоні, тоді як Олексій Крутих зазнав поразки і завершив участь у турнірі.

Так, у першому колі змагань Сачко обіграв Трістана Ламазіна з Франції. У вирішальному сеті Віталій зумів відіграти перевагу француза, програючи з рахунком 1:5. Зазначимо, що вчора цей матч було перервано через дощ після закінчення другого сету.

Українець проводить свій перший турнір за останні два з половиною місяці. Пауза була пов'язана із травмою м'язів живота.

Сачко у своєму матчі зазнав поразки від Єспера Де Йонга з Нідерландів. Крутих провів на корті трохи менше години. Це вже друга поразка нашого тенісиста від Де Йонга.

Торік українець грав проти нідерландського тенісиста на «челенджері» у Жироні та також поступився у двох сетах.

Для Олексія це була четверта участь в основній сітці турніру ATP Challenger Tour цього сезону. У попередніх трьох виступах йому лише одного разу вдалося пройти до другого раунду.

Emilio Sanchez Academy by Waterdrop – ATP Challenger 75. Барселона (Іспанія). Перше коло

• Віталій Сачко (Україна, 5) – Трістан Ламазін (Франція) – 6:7(6), 6:1, 7:5
  • Олексій Крутих (Україна, Q) – Єспер Де Йонг (Нідерланди, 3) – 1:6, 3:6.

Наступний суперник Сачко визначиться у матчі Денніс Новак (Австрія) – Лоренцо Джустіно (Італія, Q).

Крутих у парному розряді змагань у Барселоні зіграє разом із Робертом Стромбахсом з Латвії.