Руне перервав серію поразок, Хуркач, де Мінор та Яррі пробилися до другого кола турніру у Швейцарії

Стали відомі результати другого ігрового дня на турнірі АТР 500 у Базелі (Швейцарія).

Про це інформує BTU.

Так, Хольгеру Руне з Данії вдалося перервати серію з трьох поразок і здобути другу перемогу після виходу до чвертьфіналу на Вімблдоні. У другому колі датчанин, який продовжує боротьбу за місце на ATP Finals, зіграє проти аргентинця Себастіана Баеса. Тенісисти тричі грали один з одним на ґрунті і дві перемоги здобув Баес.

Алекс де Мінор втретє в сезоні зіграв проти Дієго Шварцмана і знову не віддав йому жодного сету. Австралієць вперше виграв матч на турнірі в Базелі, після виходу у фінал на цих кортах у 2019 році. У другому колі де Мінор зіграє проти Таллона Грікспура, якому програв у цьому сезоні в Хертогенбосі (загальний рахунок протистояння – 1:1).