Бонус
uk language logoУкр
  • ru language logoРосійська
  • uk language logoУкраїнськаcheck icon

Різдвяна гонка: Участь у змаганнях візьмуть Джима та Дудченко

Різдвяна гонка: Участь у змаганнях візьмуть Джима та Дудченко

Українські біатлоністи Юлія Джима та Антон Дудченко візьмуть участь у традиційній Різдвяній гонці, яка пройде на Фельтінс-Арені у Гельзенкірхені (Німеччина) 28 грудня.

Зазначимо, що замість Дудченко у гонці мав брати участь Дмитро Підручний. І він, і Джима мали проблеми зі здоров'ям на старті сезону. Юлія захворіла на коронавірус, через що пропустила перші два етапи Кубка світу, а Дмитро мав проблеми з коліном і виступив лише в одній гонці: в чоловічій естафеті на першому етапі в Контіолагті. Пізніше біатлоніст переніс операцію в Німеччині та наразі проходить відновлення.

Загалом у гонці візьмуть участь дев'ять пар: окрім України – два дуети з Німеччини, Чехія, Фінляндія, Швейцарія, Австрія, Італія та Франція.

У порівнянні з торішньою гонкою, не змагатимуться в 2022-му Канада та Росія — натомість повернеться Франція. Захищатимуть титул чинних чемпіонів австрійці Ліза Тереза Гаузер і Фелікс Ляйтнер.

Нагадаємо, на третьому етапі Кубка світу в Ансі (Франція) Джима посіла 74-те місце у спринті. Дудченко фінішував 31-м у гонці переслідування і був 28-м у спринті.

Підпишіться, щоб першими отримувати свіжі новини про світ спорту та онлайн казино

home subscribe background