Романчук виграв «бронзу» на Євро-2023 у плаванні на короткій воді

Українець Михайло Романчук виборов бронзову медаль чемпіонату Європи-2023 на короткій воді. Він посів третє місце на дистанції 1500 м вільним стилем.

Романчук показав результат 14:22,18 с. Український плавець програв 13 секунд ірландцю Денієлу Віффену та 0,4 секунди програв французу Давіду Обрі, який завоював срібну медаль.

Варто зауважити, що для України медаль Михайла стала першою на змаганнях.

Раніше українська команда стала сьомою в естафеті 4х50 м у комплексному плаванні, а Владислав Бухов фінішував восьмим на дистанції 50 м вільним стилем.

Відомо, що Романчук планує виступити на дистанції 800 м вільним стилем. 9 грудня відбудеться кваліфікація, а фінал – 10 грудня.

Нагадаємо, чемпіонат Європи-2023 з плавання на короткій воді проходить у румунському місті Отопені. Змагання триватимуть до 10 грудня.