Ролан Гаррос: визначився перший фіналіст у чоловіків

Стало відомо, що в фінал Відкритого чемпіонату Франції в Парижі вийшов тенісист з Греції Стефанос Ціціпас (№5 ATP). У півфіналі п'ята ракетка світу Стефанос обіграв німецького опонента, шосту ракетку АТР, Олександра Звєрєва: 6:3, 6:3, 4:6, 4:6, 6:3. Матч тривав 3 години 40 хвилин. За цей час грек спочатку виграв два сети, потім німець перехопив ініціативу, але в підсумку партія закінчилася перемогою Ціціпаса з рахунком 6:3.

Так, вперше в своїй кар'єрі, Стефан став фіналістом ТБШ – раніше на цьому етапі він тричі програвав.

У фіналі турнірів Grand Slam суперником грецького тенісиста стане переможець матчу Новак Джокович (Сербія) – Рафаель Надаль (Іспанія).

Олександр Звєрєв з урахуванням даного програшу програв тенісистам першої десятки світового рейтингу 10 з 10 матчів на турнірах «Великого шолома».