Реал внічию зіграв з Вільярреалом у матчі Прімери

Мадридський «Реал» у гостях внічию зіграв з «Вільярреалом» у протистоянні 37-го туру чемпіонату Іспанії – 4:4.

Рахунок зустрічі на 14-й хвилині відкрив півзахисник «Бланкос» Арда Гюлер, пізніше Хоселу (30) забив другий м’яч гостей. «Вільярреалу» вдалося скоротити відставання на 39-й хвилині завдяки зусиллям Александера Серлота, але вже за хвилину Лукас Васкес повернув перевагу «Реалу». Трохи згодом Гюлер (45+2) оформив дубль.

У другому таймі господарі перевернули собі перебіг поєдинку. Після перерви з інтервалом у шість хвилин Серлот забив у ворота українця Андрія Луніна ще тричі.

Варто зазначити, що норвежець наразі має у своєму активі 23 м’ячі у Прімері, і на два голи випереджає українця Артема Довбика у списку найкращих бомбардирів.

Прімера. 37-й тур

• Вільярреал – Реал Мадрид – 4:4 (1:4).

Чемпіон Іспанії «Реал» набрав 94 очки. «Вільярреал» з 52-ма очками завершить сезон на восьмому місці.

В останньому матчі Прімери-2023/24 мадридці вийдуть проти «Бетіса», а «Вільярреал» – проти «Осасуни». Обидва поєдинки відбудуться 25 травня.