Бонус
uk language logoУкр
  • ru language logoРосійська
  • uk language logoУкраїнськаcheck icon

Проведення бою Джошуа – Ф’юрі цього літа практично зірвано

Проведення бою Джошуа – Ф’юрі цього літа практично зірвано

Проведення поєдинку цього літа між чемпіоном WBC Тайсоном Ф’юрі та колишнім чемпіоном світу Ентоні Джошуа майже зірвано.

Про це повідомив промоутер Френк Воррен, передає talkSPORT.

«Ей Джей битиметься в Дубаї в грудні, це для нього пріоритет. У серпні є вільне вікно, але його команда не надто хоче битися в цей час. З погляду переговорів не було про що турбуватися. Питання полягало лише в тому, чи хоче сторона Ентоні провести цей бій чи ні. Тайсон дуже хотів проведення бою, оскільки він відхилив варіант з Усиком. Але Джошуа вирішив не приймати бій, і саме в цій точці ми зараз перебуваємо», – розповів він.

За словами Воррена, умови проведення бою вже були узгоджені.

«Я не знаю, чому Ей Джей не може битися у вересні з Ф’юрі, а потім у грудні – з Вайлдером у Дубаї. Якщо Вайлдер поб’є Ей Джея, я не думаю, що бій Ф’юрі – Джошуа відбудеться, тому що тоді вийде, що Ей Джей програв людині, яку Ф’юрі перемагав тричі», – додав Воррен.

Нагадаємо, «Циганський король» заявляв, що відправив Джошуа проект контракту на поєдинок. Він пропонував провести у вересні на Вемблі.

Представник Ф’юрі Воррен та промоутер Ей Джея Едді Гірн вже розпочали переговори. Минулого року команди боксерів також обговорювали потенційний поєдинок, але тоді сторони ні до чого не дійшли.

Підпишіться, щоб першими дізнаватися про свіжі новини в світі спорту і гемблинга

home subscribe bg