Прометей вдруге обіграв ВЕФ і вийшов у фінал ЛЕБЛ

У півфінальній серії плей-оф Латвійсько-естонської баскетбольної ліги (ЛЕБЛ) український «Прометей» вдруге поспіль переміг ризький «ВЕФ» – 87:66.

Першу половину зустрічі команда з Риги провела сильно і виграла стартову чверть поєдинку. Далі «ВЕФ» збільшили перевагу до +9 очок, але «титанам» вдалося скоротити відрив і вирушити на велику перерву за рахунку 32:35 не на свою користь.

У третій чверті підопічним Ронена Гінзбурга вдався сильний ривок. Тоді і було закрито питання про переможця – гості забезпечили собі двозначний гандикап, і в час, що залишився, лише зміцнили перевагу, довівши її до 20 очок.

ЛЕБЛ. Плей-оф. 1/2 фіналу. Другий матч

• ВЕФ – Прометей – 66:87 (19:15, 16:17, 7:25, 24:30).

Так, «Прометей» став першим фіналістом ЛЕБЛ-2023/24, а його суперник у фіналі визначиться у протистоянні «Калєв/Крамо» (Естонія) – «Вентспілс» (Латвія).

У разі перемоги першого БК, українці захищатимуть свій чемпіонський титул у єдиному матчі у Таллінні, а у випадку, якщо у фінал вийде латвійський клуб матч пройде на майданчику «титанів».