Прометей знову розгромив Партизан та вийшов до чвертьфіналу Кубка ЄКВ

СК «Прометей» знову обіграв сербський «Партизан» у матчі-відповіді 1/8 фіналу Кубка ЄКВ. Зустріч завершилася з рахунком 3:0.

Наприкінці другого сету рахунок був 23:23, але українцям вдалося забрати перемогу, забезпечивши собі тим самим вихід у чвертьфінал. У третьому сеті серби довго тримали перевагу за очками, але у результаті «Прометей» не дав опоненту хоча б розмочити рахунок.

Волейбол. Чоловіки. Кубок ЄКВ. 1/8 фіналу. Матч-відповідь

• Партизан (Сербія) – Прометей (Україна) – 0:3 (15:25, 23:25, 21:25)
  • Перший матч – 0:3.

У чотирьох матчах турніру поспіль українська команда не віддала суперникам жодного сету.

Нагадаємо, на попередній стадії «Прометей» не залишив шансів нідерландському «Лікургусу» – двічі по 3:0.

Так, «Прометей» вийшов до чвертьфіналу Кубка ЄКВ 2023/24, де його суперником стане турецький «Фенербахче».