Прометей продовжує серію перемог у баскетбольному Єврокубку

БК «Прометей» у регулярному чемпіонаті баскетбольного Єврокубка обіграв словенську «Цедевіту Олімпію», вигравши вже сьомий матч поспіль у цьому турнірі.

Для українців це була друга зустріч з словенським клубом у цьому сезоні. Гра заверщилася з рахунком 94:68 на користь «Прометея».

Матч розпочався з рівної гри обох команд. Перші 10 хвилин слобожанці закінчили з різницею в одне очко. У другій чверті «Прометей» пішов у відрив, забезпечивши собі перевагу у 9 очок до великої перерви.

У третій чверті рахунок став розгромним, господарі змогли її завершити з перевагою у 20 очок. Після чого українці довели зустріч до перемоги.

Найрезультативнішим гравцем у складі обох команд став американський форвард слобожанців Діджей Стефенс. Матч він закінчив із показником у 28 очок, до яких долав 4 підбирання та 1 асист.

За підсумками 14 турів команда Ронена Гінзбурга посідають перше місце у турнірній таблиці.