Прометей продовжує переможну серію у ЛЕБЛ

БК «Прометей» виборов пʼяту поспіль перемогу у в Латвійсько-Естонській лізі сезону-2023/24. На «Арені Рига» підопічні Ронена Гінзбурга здолали місцевий «ВЕФ» – 70:66 (28:19, 12:8, 12:18, 18:21).

Варто зазначити, що баскетболісти «Прометея» відразу оволоділи перевагою і пішли у відрив. Ближче до кінця другої чверті перевага українців становила +15.

Аналогічна картина тривала і після великої перерви, але потім суперникам вдалося потужне закінчення третьої чверті. «ВЕФ» повернулися у гру і протягом заключного відрізка кілька разів підбиралися до суперника на відстань одного володіння. Проте, «Прометей» зумів здобути непросту перемогу, п’яту у п’яти матчах.