Прометей переміг Бург у матчі Єврокубка

Український БК «Прометей» обіграв французький «Бург» у матчі 16 туру групового етапу Єврокубка. Матч, який пройшов на «Арені Рига», завершився з рахунком 96:82 на користь клубу з Дніпропетровської області.

Перша половина гри склалася напружено та непросто для кожного із суперників.

«Прометей» ефективно дiяв у швидкому нападi, вдало атакував кільце французів здалеку та агресивно боровся під щитами. Після 20 хвилин матчу українському клубу вдалося створити гандикап «+11».

Після 15-хвилинного відпочинку українці продовжували домінувати на майданчику. По ходу третьої чверті його перевага досягла 18 очок. У заключному десятихвилинному відрізку «червоно-білі» вміло довели гру до переможного завершення.

Зазначимо, що український клуб зберіг своє лідерство в групі А і після закінчення першого етапу Єврокубка фінішує як мінімум не нижче другого мiсця.