Прикарпаття-Говерла обіграла львівʼян у матчі Суперліги

Львівський БК «Політехніка-Галичина» у першому матчі сезону Суперліги зазнали поразки від франківського «Прикарпаття-Говерла».

Про це повідомляє ФБУ.

Протягом усього матчу лідерами були гості, які жодного разу не дали львівʼянам вийти вперед. Ключовою у зустрічі стала друга чверть, яку «Говерла» виграла з рахунком 28:9.

У другій половині, зокрема у четвертій чверті, господарі скоротили відставання до 4 балів, але команда з Івано-Франківська знову відкинула суперника на двозначну

дистанцію та виграла матч з рахунком 82:83.

Суперліга Parimatch. Регулярний чемпіонат. 16 листопада. Львів, ПС Галичина

• Політехніка-Галичина — Прикарпаття-Говерла — 73:82 (17:19, 9:28, 24:17, 23:18).

«Говерла» здобула свою третю перемогу в п’ятому матчі сезону, а «Політехніка» програла у своїй стартовій грі чемпіонату.

20 листопада львівʼяни зіграють перенесений матч проти Політехніка 20 листопада у Львові зіграє перенесений матч проти «Старого Луцька», а «Говерла» 29 листопада у столиці протистоятиме «Київ-Баскету».