Плей-офф НХЛ: спека в Канаді, битва в Денвері

Національна Хокейна Ліга вже повністю перейшла на стадію чвертьфіналів. Остання пара другого раунду плей-офф нарешті почала свою серію, і відразу видала дуже спекотний поєдинок. У місті Вінніпег місцеві «Джетс» билися з «Монреаль Канадієнс», але впоратися з гостями так і не змогли. Багато для господарів вирішив 1 період матчу, який вони програли з рахунком 1:3. «Джетс» намагалися зробити камбек в 3 періоді, пропустили ще раз, але зуміли відіграти дві шайби, після чого за 2 хвилини до кінця рахунок став 3:4. Ще одну шайбу господарі пропустили вже у порожні ворота, замінивши воротаря. Підсумковий рахунок 3:5 і 0:1 в серії на користь «Канадієнс».

Не менш спектно було і в Денвері, де «Колорадо Евеланш» у другому матчі приймали «Вегас Голден Найтс». Вже в 1 періоді господарі арени змогли повести з рахунком 2:1, але дозволили гостям зрівняти рахунок в середині другого періоду. За півгодини, що залишилися до завершення основного ігрового часу, команди не змогли виявити переможця, і за рахунку 2:2 гра перейшла в овертайм. Поєдинок завершив Раттанен, який закинув шайбу у ворота «Голден Найтс» вже на 2 хвилині овертайму, реалізувавши більшість. Підсумковий рахунок 3:2, і серія переїжджає в Лас-Вегас за рахунку 2:0 на користь «Евеланш».