Бонус
uk language logoУкр
  • ru language logoРосійська
  • uk language logoУкраїнськаcheck icon

Павелка ув’язнено у СІЗО на 60 діб: рішення суду

Павелка ув’язнено у СІЗО на 60 діб: рішення суду

Президента Української асоціації футболу (УАФ) Андрія Павелка увʼязнено у СІЗО на термін 60 діб – до 14 серпня включно.

Відповідне рішення ухвалив Шевченківський районний суд Львова. Відомо, що представники Павелка мають право подати апеляцію.

Суддя задовольнив клопотання прокурора про зміну запобіжного заходу для очільника УАФ. Застава у 9,88 млн грн, яку внесли за Павелка, перерахована на користь держави. Рішення суду підлягає негайному виконанню.

Раніше Печерський суд продовжив терміни слідства у справі Павелка та Запісоцького до 23 листопада 2023 року. Крім того, було ухвалено рішення продовжити усунення Павелка з посади президента УАФ до 9 липня 2023 року. УАФ планує подати апеляцію на це рішення суду.

Нагадаємо, що Печерський суд Києва призначив главі Павелку запобіжний захід у вигляді арешту на два місяці, до 22 січня 2023 року. Однак Андрій мав можливість внесення застави, чим і скористалися в УАФ, заплативши близько 10 млн грн.

На думку УАФ весь цей процес є роботою на замовлення від колишніх керівників асоціації. 

У 2018 році програма «Схеми» провела розслідування, за результатами якого журналісти запідозрили УАФ та її президента Павелка у корупції за допомогою заводу з виготовлення штучних полів.

Підпишіться, щоб першими дізнаватися про свіжі новини в світі спорту і гемблинга

home subscribe bg