Визначились всі пари чвертьфіналу чемпіонату світу-2024 з хокею

На чемпіонаті світу-2024 з хокею завершився груповий етап. За його підсумками сформувалися усі пари, які зіграють у чвертьфіналі змагань.

Відомо, що протистояння відбудуться у четвер, 23 травня.

Хто зіграє у 1/4 фіналу ЧС-2024:

• 17:20. Канада (1) – Словаччина (4)
  • 17:20. Швейцарія (2) – Німеччина (3)
  • 21:20. США (2) – Чехія (3)
  • 21:20. Швеція (1) – Фінляндія (4).

Як пройшов груповий етап ЧС з хокею

Чинним чемпіонам світу Канаді та Швеції вдалося дійти до плей-оф без поразок. Варто зазначити, що шведи – єдині, хто виграв всі сім матчів в основний час та набрав максимальний бал – 21. Віцечемпіони з Німеччини змогли перемогти у пʼяти матчах. Натомість у двох інших поєдинках команда розгромно програли – по 1:6 від США та Швеції.

Також з групи А, крім Канади, до чвертьфіналів вийшли Швейцарія, Фінляндія та господарі чемпіонату з Чехії.

За Швецією у топ-4 групи В розмістилися команди США, Німеччини та Словаччини. Всі учасники плей-оф у групі набирали щонайменше 12 залікових очок.

Найрезультативнішою командою цієї стадії ЧС-2024 стали американці – 37 закинутих шайб. Найкращу різницю забитих і пропущених голів має Швеція — +26. З останніх місць у двох групах з елітного дивізіону вибули Польща та Велика Британія. Наступного сезону вони стануть суперниками України в групі IA.

Півфінали елітного дивізіону відбудуться 25 травня. Фінал та матч за третє місце пройде 26 травня.

Нагадаємо, залишили елітний дивізіон Велика Британія та Польща. У 2025 році вони зіграють зі збірною України у Дивізіоні IA. Наша команда сталаи переможцем чемпіонату світу-2024 у Дивізіоні IB.