Бонус
uk language logoУкр
  • ru language logoРосійська
  • uk language logoУкраїнськаcheck icon

Олімпіада у Парижі стане останньою в карʼєрі Беленюка

Олімпіада у Парижі стане останньою в карʼєрі Беленюка

Олімпійський чемпіон, борець греко-римського стилю Жан Беленюк заявив, що Олімпіада у Парижі стане останньою у його карʼєрі.


Про це він заявив у коментарі для Суспільне Спорт.


Спортсмен кваліфікувався на наступні Ігри за підсумками чемпіонату світу-2023. За словами Беленюка, якби йому це не вдалося зробити, то він був готовий відмовитися від подальших спроб кваліфікуватися навесні. Проте саме здобута путівка мотивує українця готуватися до ОІ-2024.


«Є над чим подумати, є що проаналізувати у підготовці до Олімпіади. Для нас це максимально позитивний момент – одразу відібралися і маємо 10 місяців для підготовки, для вивчення усіх суперників, що будуть на Олімпіаді, щоб максимально проявити себе на цих змаганнях. Тому спокійно будемо працювати і готуватися до останньої Олімпіади в моїй кар'єрі», – пояснив він.


Жан додав, що вже робив схожі заяви, з приводу останніх Ігор, проте війна внесла свої корективи.


«Відчуваю необхідність, поки в мене ще є сили, максимально проявити себе на спортивній арені, прославляти свою державу і тішити результатами вболівальників. Я вірю в долю. Якщо мені Бог дав можливість завоювати ліцензію на Олімпіаду-2024, то я думаю, що треба до неї готуватися», – резюмував український борець.


Нагадаємо, за підсумками ЧС Україна здобула дві олімпійські ліцензії з боротьби. Крім Беленюка, в жіночій категорії до 62 кг відібралася бронзова призерка Ірина Коляденко.


Варто додати, що навесні 2024 року українці матимуть ще шанси відібратися на Олімпіаду на континентальному й світовому кваліфікаційних турнірах з боротьби. Головні змагання стартують у Парижі 5 серпня.

Підпишіться, щоб першими дізнаватися про свіжі новини в світі спорту і гемблинга

home subscribe bg