Нідерланди – Україна: фінальний рахунок 3: 2

Завершився матч Євро-2020 між Нідерландами та Україною, що проходив в Амстердамі. Складне для українців протистояння закінчилося не на їхню користь.

У першому таймі була нічия, ворота України першим підкорив Вейналдум на 52-й хвилині. За ним в ворота України полетів гол від Вегхорста на 59-й хвилині.

Але потім трапився фантастично точний гол від Яремчука в дев'ятку, на 75-й хвилині. Ще через 4 хвилини була подача зі штрафного від Руслана Малиновського на Яремчука, який головою забив ще один гол, зрівнявши рахунок.

Однак на 85-й хвилині Думфріст забив ще один, вирішальний гол, і вирвав перемогу Нідерландам – ​​3:2.

Після стартового туру Україна знаходиться на 3-му місці в групі С, обійшовши за додатковими показниками Північну Македонію. На першому місці Австрія, яка розгромила македонців з рахунком 3:1, а на другому місці – Нідерланди.

17 червня Україна зіграє з Північною Македонією в Бухаресті, і там же 21 червня з Австрією.