НХЛ: напружено і мінімально

Півфінали Національної Хокейної Ліги стартували в Тампа-Бей, де місцеві «Лайтнінг» приймали головну сенсацію нинішнього чемпіонату – «Нью-Йорк Айлендерс». Гості в черговий раз довели, що не бояться фаворитів, і змогли здобути найважливішу перемогу на виїзді.

Перший період матчу пройшов у напруженій боротьбі і закінчився з рахунком 0:0. Перший гол у поєдинку глядачі побачили вже у другому періоді. Рахунок відкрили гості, на 12-й хвилині відзначився Барзал. Вже на 5-й хвилині 3-го періоду «Айлендерс» змогли подвоїти перевагу, шайбу на свій рахунок записав Пулок. «Лайтнінг» відповіли голом престижу за хвилину до кінця зустрічі, відзначився Поінт.

Підсумковий рахунок поєдинку – 1:2 на користь «Айлендерс», які повели в серії 0:1. Другий матч також відбудеться на льоду «Лайтнінг», після чого серія переїде в Нью-Йорк. Вночі 15 червня свою серію розпочне друга пара півфіналістів – «Вегас Голден Найтс» та «Монреаль Канадієнс». Перші два матчі пройдуть в Лас-Вегасі.