Неймар поставив перший рекорд в Лізі чемпіонів

Бразилець став найкращим в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів проти «Аталанти»

Італійський клуб трохи не дотерпів в чвертьфінальному матчі Ліги чемпіонів проти ПСЖ (1: 2). Однією з причин поразки «Аталанти» на останніх хвилинах стала яскрава гра Неймара. Бразилець віддав гольовий пас на останній хвилині зустрічі, і взяв участь у фатальний для бергамцев атаці в доданий час. Це дозволило бразильцю встановити рекорд Ліги чемпіонів.

Як повідомляє WhoScored в «Твіттері», у вчорашній зустрічі 28-річний бразилець зробив 16 успішних обводок. Це найвищий показник з моменту появи офіційної статистики обводок від Opta в сезоні-2009/2010.

Попередній рекорд належить форварду «Барселони» Ліонелю Мессі і нападаючому «Наполі» Лоренцо Інсіньє. Їм вдалося обвести суперників в одному матчі 11 разів.

Суперником підопічних Томаса Тухель в півфіналі стане переможець пари «Атлетіко» - «РБ Лейпциг». Матч іспанської та німецької команд пройде в Лісабоні (Португалія) сьогодні, 13 серпня. Початок матчу - о 22.00.