НБА: парад дабл-даблів у Фініксі

Тривають чвертьфінальні серії в Національній баскетбольній асоціації. Один з поєдинків відбувся минулої ігрової ночі. В Арізоні «Фінікс Санс» приймали «Денвер Наггетс», і змогли здобути другу перемогу в серії. Господарі паркету захопили ініціативу відразу ж. Вони змогли виграти всі чотири чверті завдяки злагодженим командним діям. «Наггетс» намагалися переломити хід гри зусиллями Ніколи Йокіча, але цього виявилося недостатньо, і команда зі штату Колорадо не змогла набрати навіть 100 очок.

Матч ознаменувався цілим парадом дабл-даблів. У «Фінікс Санс» цим статистичним досягненням відзначилися Девін Букер (18 очок + 10 підбирань), Кріс Пол (17 очок + 15 передач) і Деандре Ейтон (15 очок + 10 підбирань), у «Денвер Наггетс» – Нікола Йокіч (24 очки + 13 підбирань).

Підсумковий рахунок поєдинку – 125:98 на користь «Санс». Команда з Фінікса впевнено веде в серії 2:0, і може готуватися до поєдинків в Денвері в гарному настрої. Наступні два матчі відбудуться в штаті Колорадо.