НБА: від впевненої перемоги до розгрому

Минулої ночі в Національній баскетбольній асоціації відбулося два матчі чвертьфіналів. В одному з поєдинків глядачі стали свідками справжнього розгрому. Він відбувся в Нью-Йорку, де «‎Бруклін Нетс» знищили «‎Мілуокі Бакс». Господарі паркету змогли виграти всі чотири чверті. Ще в першому ігровому відрізку команда з Нью-Йорка повела в матчі з відривом в 17 очок, й надалі тільки нарощувала перевагу. Основний внесок в успіх «‎Нетс» внесли головні зірки команди Кевін Дюрант і Кайрі Ірвінг, які в сумі набрали 54 очки. Підсумковий результат матчу – 125:86 на користь команди з Нью-Йорка, яка повела в серії з рахунком 2:0. Наступні два поєдинки команди проведуть у Вісконсині, на арені «Мілуокі Бакс».

Другий матч ігрового дня в НБА пройшов в Арізоні, де «‎Фінікс Санс» приймали «‎Денвер Наггетс». Господарям вдалося здобути перемогу в поєдинку і відкрити рахунок у чвертьфінальній серії. «Санс» виграли матч за рахунок командних дій. Бріджес, Букер і Пол набрали більше 20 очок кожен. «‎Наггетс» чинили серйозний опір протягом всієї першої половини, але вже в 3 чверті господарі арени пішли у відрив на 10 очок, і змогли збільшити перевагу в 4 ігровому відрізку матчу. Підсумковий рахунок зустрічі – 125:110 на користь «Санс» і рахунок в серії 1:0. Наступний матч також пройде у Фініксі.