НБА: Даллас на виїзді поступився Бостону у першому матчі фіналу

У ніч на 7 червня розпочалася фінальна серія плей-оф Національної баскетбольної асоціації (НБА) сезону 2023/2024. «Бостон Селтікс» вдома обіграв «Даллас Маверікс» – 107:89.

За підсумками першої чверті клуб українця Святослава Михайлюка, домігся переваги – 37:20.

До великої перерви бостонцям вдалося збільшити цей відрив (63:42), але гостей це не змогло деморалізувати і, як наслідок, «Даллас» чіплялися за свій шанс до останнього. Проте «Бостон» все ж довів поєдинок до перемоги – 107:89.

Найрезультативнішим гравцем зустрічі став розігруючий «Маверікс» Лука Дончич, який оформив дабл-дабл з 30 очок і 10 підбирань. У «Селтікс» найбільший внесок зробили захисник Джейлен Браун (22 очки) та латвійський форвард Крістапс Порзінгіс (20 очок).

Захисник «Селтікс» Михайлюк провів на майданчику 2 хвилини 40 секунд, за які встиг набрати 2 очки, здійснивши один точний кидок.

НБА. Плей-офф. Фінал

• Бостон Селтікс – Даллас Маверікс – 107:89 (37:20, 26:22, 23:24, 21:23)

Рахунок у серії – 1:0.

Другий матч між бостоняцями та командою з Далласу відбудеться в ніч на 10 червня.