НБА: Бостон у плей-оф програв Клівленду, Даллас зрівнявся з Оклахомою

В ніч на 10 травня відбулися два матчі чвертьфіналу плей-оф Національної баскетбольної асоціації (НБА).

У других поєдинках серії «Бостон Селтікс» зустрічався з «Клівленд Кавальєрс», а в паралельній грі «Оклахома-Сіті Тандер» грала з «Даллас Маверікс».

Український баскетболіст «Бостона» Святослав Михайлюк не зміг допомогти своїй команді. Бостонці поступилися і дозволили суперникам зрівняти рахунок у серії – 1:1. Михайлюк провів на паркеті майже п'ять хвилин і встиг відзначитись одним підбором та однією втратою.

«Оклахома» також дала «Далласу» вирівняти паритет у серії. Дончич і Ко після поразки у першому матчі виклалися на повну та здобули важливу перемогу. Найкраще на майданчику себе виявив гравець господарів Шей Гілджіс-Олександер, який набрав 33 очки.