NAVI вийшла до гранд-фіналу ESL Pro League Season 12:Europe по CS:GO

Українська організація Natus Vincere в фіналі зустрінеться з переможцем пари Astralis - Mousesports

NAVI провела чергову зустріч на турнірі ESL Pro League Season 12 для Європи по Counter Strike: Global Offensive.

У фіналі верхньої сітки «Народжені перемагати» з рахунком 2-0 обіграли Heroic. Матч на мапі Inferno завершився перемогою - 16:5, а на Mirage - 16:8.

У гранд-фіналі турніру колектив Кирила Bloombl4 Михайлова зустрінеться з переможцем пари Astralis - Mousesports. Матч гранд-фіналу пройде 4 жовтня, початок - 18:00, повідомляє «Чемпіонат». Нагадаємо, що у вирішальному матчі турніру український колектив матиме очко переваги зі старту гри, бо пробився в заключну стадію турніру через верхню сітку.

Призовий фонд змагань ESL Pro League Season 12: Europe становить $450 тис. Минулий турнір, що відбувся в квітні цього року, виграла шведська команда Fnatic, яка обіграла у фіналі Mousesports - 3:2.