Міннесота вдруге здолала Денвер у чвертьфіналі плей-оф НБА, Індіана поступилася Нікс

В ніч на 7 травня відбулося два матчі чвертьфіналу Національної баскетбольної асоціації (НБА).

Так, «Міннесота Тімбервулвз» у другому протистоянні другого раунду плей-оф обіграла «Денвер Наггетс». Зустріч пройшла у Денвері та завершилася з рахунком 106:80 (28:20, 33:15, 21:25, 24:20) на користь гостей.

Найрезультативнішими у складі переможців стали Ентоні Едвардс та Карл-Ентоні Таунс, які набрали по 27 очок. У «Наггетс» Аарон Гордон набрав 20 очок, Нікола Йокіч оформив дабл-дабл (16 очок та 16 підбирань). У серії до чотирьох перемог веде «Тімбервулвз» – 2:0.

«Нью-Йорк Нікс», своєю чергою, у першому матчі серії завдав поразки «Індіані Пейсерз» – 121:117 (27:24, 22:31, 33:32, 39:30). Протистояння відбулося у Нью-Йорку (США) на стадіоні «Медісон Сквер Гарден».

Найрезультативнішим у складі переможців став Джейлен Брансон, який записав у свій актив 43 очки, шість підбирань та шість передач. Найкращим у «Пейсерс» став Майлз Тернер, який набрав 23 очки, зробив два підбирання та три передачі. Рахунок у серії – 1:0 на користь «Нікс». Наступний матч між командами відбудеться 9 травня у Нью-Йорку.