Бонус
uk language logoУкр
  • ru language logoРосійська
  • uk language logoУкраїнськаcheck icon

Мессі став найбільш високооплачуваним гравецем МЛС: яка зарплата у аргентинця

Мессі став найбільш високооплачуваним гравецем МЛС: яка зарплата у аргентинця

Аргентинець Ліонель Мессі, який наразі є форвардом ФК «Інтер» Маямі, є найбільш високооплачуваним гравцем МЛС. Його базова зарплата у сезоні 2023 складе $12 млн, а гарантована компенсація – понад $20,4 млн.


Про це з посиланням на Асоціацію гравців турніру повідомляє Los Angeles Times.


Відомо, що компенсація включає в себе базову зарплату та всі підписні та гарантовані бонуси, які виплачуються щорічно протягом дії контракту футболіста. Обидві суми є рекордними для ліги, але вони складають менше половини того, що Ліонель, як очікується, заробить протягом кожного з 2,5 сезонів у США.


Очікується, що угоди з Adidas, виробником спортивного одягу Fanatics та стрімінговим сервісом Apple TV MLS Season Pass збільшать прибуток 36-річного аргентинця до $50-60 млн на рік. У разі, якщо ці оцінки виявляться точними, доходи Мессі зрівняються з найвигіднішими контрактами у трьох провідних спортивних лігах США. 


До топ-3 найбільш високооплачуваних гравців МЛС також увійшли Лоренцо Інсіньє з «Торонто» (базова зарплата – $7,5 млн, гарантована компенсація – $15,4) та Джердан Шакірі з «Чикаго Файр» ($7,35 та $8,153 відповідно). Показники ексодноклубників Мессі по «Барселоні» Жорді Альби та Серджі Бускетс складають $1 і $1,25 та $1,5 і $1,775 млн відповідно.


Базова зарплата Сергія Кривцова з «Інтер» Маямі складає $555 500, гарантована компенсація – $614 500. Це відповідає 229-му місцю в рейтингу.


Також зазначимо, що Стефен Каррі був найбільш високооплачуваним гравцем Національної баскетбольної асоціації (НБА) минулого сезону з $48 млн, Джо Берроу є лідером у Національній футбольній лізі (НФЛ) з контрактом на $55 млн на рік, а Джастін Верландер очолює Вищу бейсбольну лігу з $43,3 млн.

Підпишіться, щоб першими дізнаватися про свіжі новини в світі спорту і гемблинга

home subscribe bg