Магучіх стала переможницею турніру у Словаччині
Українська стрибунка у висоту Ярослава Магучіх стала переможницею турніру Banskobystrická latka у Словаччині.
Наша легкоатлетка підкорила висоту 2.01 м, продемонструвавши найкращий результат нинішнього сезону у світі. Магучіх намагалася взяти висоту 2.04 м, однак всі три спроби виявилися безуспішними.
На друге місце на змаганнях вийшла австралійка Елеанор Паттерсон (1.99 м), а на третє – сербка Ангеліна Топич (1.96 м).
Стрибки у висоту. Словаччина (Банська-Бистриця). Жінки
1. Ярослава Магучіх (Україна) – 2.01 м
2. Елеанор Паттерсон (Австралія) – 1.99 м
3. Ангеліна Топич (Сербія) – 1.96 м.
Зазначимо, для Ярослави ця перемога стала другою у нинішньому сезоні. 6 лютого Магучіх виграла турнір Udin Jump в Італії, показавши результат 1.94 м.
Нагадаємо, українка була визнана найкращою легкоатлеткою Європи у 2024 році. Також вона удостоїлася звання найкращої легкоатлетки Балкан-2024. Ярослава вийшла у фінал голосування за найкращу легкоатлетку року у небігових дисциплінах за версією World Athletics.
На Олімпійських іграх-2024 у Парижі Магучіх завоювала золото у стрибках у висоту, підкоривши планку на висоті 2.00 м. Крім того, 7 липня Ярослава побила світовий рекорд зі стрибків у висоту, який тримався з 1987 року, взявши висоту 2.10 м на етапі Діамантової ліги у Парижі.