На місце кращого Бейла з'явився гірший Берк

Лінійний півзахисник «Шеффілд Уенсдей» 25 ігор не бачить на табло перемогу своєї команди

Вінгер «Шеффілд Юнайтед» Олівер Берк встановив антирекорд АПЛ за кількістю поразок поспіль в матчах зі своєю участю.

29-го грудня «Шеффілд» поступився «Бернлі» (0:1) в матчі 16-го туру АПЛ. Берк почав зустріч на лаві запасних і з'явився на полі на 63-й хвилині.

Команди Берка в матчах, де шотландець з'являвся на полі, не здобули жодної перемоги в АПЛ з моменту його дебюту за «Вест Бромвич» в серпні 2017 року. Серія налічує 25 ігор - 21 поразка і 4 нічиї.

Берк відібрав антирекорд у Гарета Бейла, який протягом свого першого періоду виступів за «Тоттенхем» два роки не знав перемог в АПЛ - протягом 24 ігор. Серія розпочалася в 2007 році і перервалася у вересні 2009 року, коли «Тоттенхем» розгромив «Бернлі» (5:0).

«Шеффілд Юнайтед» посідає останнє місце в Прем'єр-лізі, команда Кріса Уайлдера ще не здобула жодної перемоги в сезоні.