Ліверпуль обіграв Ньюкасл і пробився на перше місце в АПЛ

«Ліверпуль» у матчі 20-го туру чемпіонату Англії на своєму стадіоні обіграв «Ньюкасл» з рахунком 4:2.

Червоні могли вийти вперед у першому таймі, але Мохамед Салах не зміг реалізувати пенальті. На початку другого тайму форвард все ж таки зумів відзначитися в цій грі, але через кілька хвилин Александер Ісак зрівняв рахунок.

На 74-й хвилині Кертіс Джонс знову вивів команду вперед, а потім Коді Гакпо закріпив перевагу господарів поля. «Ньюкасл» зумів відіграти один м’яч зусиллями Свена Ботмана, але останнє слово у матчі залишилося за «Ліверпулем» – з другої спроби Салах забив одинадцятиметровий, оформивши таким чином дубль.

Чемпіонат Англії. 20-й тур

• Ліверпуль – Ньюкасл – 4:2 (0:0).

Після цієї перемоги ліверпульці перемістилися на перше місце у турнірній таблиці АПЛ. «Ньюкасл» знаходиться на дев’ятій позиції.

У наступному турі чемпіонату Англії «Ліверпуль» зіграє проти «Борнмута», а «Ньюкасл» гратиме з «Манчестер Сіті».