Кубок Стенлі: Вегас та Торонто збільшили перевагу у своїх серіях

ХК «Торонто Мейпл Ліфс» у четвертому матчі першого раунду плей-офф НХЛ обіграв «Тампа-Бей Лайтнінг», поступаючись 1:4 за 11 хвилин до кінця третього періоду.

Завдяки дублю Остіна Меттьюса команда з Торонто перевела гру в овертайм, в якому було закинуто переможну шайбу – 5:4. Так, «Мейпл Ліфс» веде у серії – 3:1.

Так само попереду у своїй серії йде «Вегас Голден Найтс», який з рахунком 4:2 обійшов «Вінніпег Джетс».

Тріумфи «Нью-Джерсі Девілс» та «Сіетл Кракен» дозволили їм зрівняти рахунок у своїх протистояннях з «Нью-Йорк Рейнджерс» та «Колорадо Аваланч».

Варто також відзначити, що дебютант Кубка Стенлі – «Сіетл» зміг дотиснути в овертаймі чинного володаря трофею.