Кубок Девіса: Італія та Канада вийшли до півфіналу змагань

Збірні Італії та Канади обіграли своїх суперників з США та Німеччини у чвертьфіналі Кубка Девіса, ставши півфіналістами змагань.

Італія — США: як це було

Італієць Лоренцо Сонего обіграв американця Френсіса Тіафо — 6:3, 7:6(7). Разом з тим Лоренцо Музетті поступився Тейлору Фрітцу, закінчивши гру з рахунком 6:7(8), 3:6.

У парній зустрічі Сімоне Болеллі та Фабіо Фоніні перемогли дует Томмі Пол/Джекс Сок та принесли спільну перемогу — 6:4, 6:4.

Зазначимо, що Італія вийшла до півфіналу Кубка Девіса вперше за вісім років.

Канада — Німеччина: подробиці матчів

Канадці у чвертьфіналі пройшли Німеччину. Канадець Фелікс Оже-Альясім у двох сетах обіграв Оскара Отте — 6:7(1), 4:6. Денис Шаповалов поступився Яну-Леннарду Штруффу — 6:3, 4:6, 7:6(2).

Парне протистояння Кевін Кравіц/Тім ПюцВашек Поспішил/Денис Шаповалов завершився з рахунком 6:2, 3:6, 3:6.

Півфінальні поєдинки відбудуться 25 та 26 листопада. Фінал у Малазі відбудеться 27 листопада.

У півфіналі Кубка Девіса Італія  зустрінеться з Канадою.

Другу пару склали збірні Австралії та Хорватії. Днем раніше австралійці пройшли Нідерланди, а хорвати вибили господарів фінального турніру — Іспанію.