КС з біатлону: В Антгольці стартує чоловічий спринт

Сьогодні, 20 січня, у Антгольц-Антерсельві (Італія) у рамках шостого етапу Кубка світу з біатлону відбудеться чоловіча спринтерська гонка на 10 км з двома вогневими рубежами.

Зазначимо, що етап відкривала жіноча спринтерська гонка, за підсумками якої до персьюту в суботу кваліфікувалися чотири українки. Найкращий результат показала Юлія Джима, посівши 20-те місце.

У чоловічій спринтерській гонці, яка розпочнеться о 15:30 за київським часом, Україну представлять Антон Дудченко (2-й стартовий номер), Артем Прима (5), Тарас Лесюк (52), Денис Насико (82) та Артем Тищенко (90).

Всього у спринті виступить 101 біатлоніст.

У програмі VI етапу Кубка світу-2022/23 також гонки переслідування та класичні естафети.

Нагадаємо, що востаннє чоловіча спринтерська гонка на КС відбувалася на етапі у словенській Поклюці, де перемогу здобув Йоганнес Бьо.

За підсумками спринту в Антгольці спортсмени у топ-60 фінального заліку відбиратимуться до гонки переслідування, що відбудеться в суботу, 21 січня.