КС з біатлону: Дудченко став 16-м у чоловічому масстарті в Естерсунді

В Естерсунді (Швеція) чоловічим масстартом завершився передостанній Кубок світу з біатлону.

Про це повідомляє Суспільне.

Українець Антон Дудченко, який відібрався на ці змагання завдяки виступу в індивідуальній гонці, посів 12-е місце. Це стало для нього другим найкращим результатом у кар'єрі на рівні КС.

В Естерсунді біатлоніст мав можливість суттєво покращити свій особистий результат.

За підсумками двох вогневих рубежів Дудченко  йшов на 11-й позиції: жодної хиби на стрільбі та 18-секундне відставання від проміжного лідера – Ветле Шостада Крістіансена (Норвегія).

Антон не зміг втриматися у боротьбі за топ-10. На третій стрільбі українець пішов на штрафне коло, з якого вийшов 18-м та відставанням у 54 секунди над норвежцем.

Хиба на третій стрільбі виявилася для Дудченка єдиною у масстарті. На останньому вогневому рубежі він знову закрив усі п'ять мішеней та вийшов на 14-м.

На останньому колі Антон програв дві позиції та фінішував 16-м, пропустивши вперед шведа Мартіна Понсілуому та німця Давіда Зобеля.

Переможцем гонки став норвежець Крістіансен, який на дев'ять секунд випередив Йоганнеса Дале.