Костюк поступилася першій ракетці Великої Британії у фінальному поєдинку турніру у Сан-Дієго

Українській тенісистці Марті Костюк не вдалося виграти титул на турнірі WTA 500 у Сан-Дієго (США).

Про це повідомляє BTU.

У фінальному поєдинку турніру наша спортсменка зазнала поразки від першої ракетки Великої Британії Кеті Бултер.

У першому сеті Костюк лідирувала 5:2, але не змогла подати з першої спроби на сет. Українка втримала свою подачу в затяжному десятому геймі і зуміла зробити брейк, коли Бултер подавала, щоб продовжити боротьбу в сеті.

У двох наступних сетах Марта Костюк п'ять разів програла свою подачу і змогла лише один раз взяти гейм на подачі Бултер.

Cymbiotika San Diego Open – WTA 500. Сан-Дієго (США). Фінал

• Марта Костюк (Україна, 6) – Кеті Бултер (Велика Британія) – 7:5, 2:6, 2:6.

Зазначимо, що 21-річна Марта вдруге зіграла у фіналі турніру WTA (вперше на категорії WTA 500) і боролася за свій другий титул. Рік тому українка стала чемпіонкою на турнірі WTA 250 в Остіні. У Сан-Дієго Костюк перемогла Енн Лі, Тайлу Престон, Анастасію Павлюченкову та Джессіку Пегулу.

Бултер також вдруге зіграла у фіналі турніру WTA і завоювала свій другий і найбільший титул у кар'єрі. Нагадаємо, що на турнірі в Сан-Дієго Кеті Бултер перемогла також Лесю Цуренко, Беатріс Аддад Маю, Донну Векіч і Емму Наварро.