Костюк продовжила успішні виступи на Australian Open

Українська тенісистка Марта Костюк здобула перемогу у третьому колі Відкритого чемпіонату Австралії.

На цьому етапі змагань наша спортсмена обіграла «нейтральну» Еліну Аванесян. Костюк поступалася сетом і брейком, але зуміла переломити хід поєдинку. У другому сеті українка повела 5:2, але програла два гейми, не подавши на сет. У затяжному десятому геймі Марта з шостого сетбола зуміла взяти другу партію.

У вирішальному сет українка повела 4:0, проте Аванесян зуміла зрівняти рахунок, також вигравши чотири гейми поспіль. Костюк втримала свою подачу в дев'ятому геймі і «під нуль» забрала подачу суперниці, з четвертої спроби здобувши перемогу в третьому колі Відкритого чемпіонату Австралії.

Australian Open – Grand Slam. Мельбурн (Австралія). Третє коло

• Марта Костюк (Україна) – Еліна Аванесян (-) – 2:6, 6:4, 6:4.

Зазначимо, що всі три свої матчі на турнірі в Мельбурні українка виграла у вирішальному сеті.

Крім того, Марта вдруге в кар'єрі зіграє на другому тижні «мейджора» в одиночному розряді. Вперше вона зробила це на Ролан Гаррос-2021, де поступилася представниці Польщі та першій ракетці світу – Ізі Швьонтек.

За вихід у чвертьфінал Australian Open Костюк гратиме проти переможниці матчу Марія Тимофєєва (-, Q) – Беатріс Аддад Мая (Бразилія, 10).