Київ-Баскет став бронзовим призером Суперліги

«Київ-Баскет» на виїзді обіграв «Черкаських Мавп» (110:90) та завоював бронзові медалі Суперліги-2023/24.

За підсумками першої чверті кияни відірвалися від суперників на 13 очок. Команда Дмитра Забірченка продовжувала утримувати солідний відрив, не дозволяючи «Черкаським Мавпам» підібратися до рахунку. Як результат – перемога з різницею +20 та статус бронзового призера чемпіонату.

Суперліга. Плей-офф. Серія за 3-е місце. Другий матч

• Черкаські Мавпи – Київ-Баскет – 90:110 (20:33, 19:28, 31:24, 20:25).

Нагадаємо, черкащани дали у столиці рівний бій «Київ-Баскету». У результаті столичний клуб зумів вирвати перемогу лише за підсумками двох овертаймів (101:99).

Сьогодні, 24 квітня, визначиться доля чемпіонського титулу. Це станеться, якщо «Дніпру» вдасться в гостях обіграти «Рівне». У разі перемоги господарів, відбудеться третій і вирішальний поєдинок у фінальній серії.