Кейн побив рекорд Руні

Нападаючий «Тоттенхема» з початку сезону забив п'ять м'ячів і віддав сім гольових передач

Форвард «Тоттенхема» Гаррі Кейн яскраво почав сезон англійської Прем'єр-лізі. У вчорашньому матчі 5-го туру з «Вест Хемом» 27-річний футболіст взяв участь відразу в трьох гольових комбінаціях до середини першого тайму. На 1-й хвилині Гаррі виступив асистентом для партнера по атаці Сон Хін Міна, а на 8-й і 16-й хвилинах забив сам. Незважаючи на успіхи в першій половині зустрічі, в кінцівці «шпори» не втримали перевагу і пропустили три м'ячі, зігравши внічию (3:3).

Таким чином, за підсумками п'яти турів чемпіонату Кейн з 5 голами (1 - з пенальті) і 7 передачами має в активі двозначне число результативних дій - 12. Як повідомляє Goal.com, він побив попередній рекорд Прем'єр-ліги (11 дій), встановлений екс-нападником «Арсеналу» Тьєррі Анрі в сезоні-2004/2005 і повторений колишнім форвардом «Манчестер Юнайтед» Уейном Руні в кампанії-2011/2012.