Бонус
uk language logoУкр
  • ru language logoРосійська
  • uk language logoУкраїнськаcheck icon

Кандидатуру Андрія Шевченка офіційно висунули на пост президента УАФ

Кандидатуру Андрія Шевченка офіційно висунули на пост президента УАФ

Київське об’єднання асоціацій футболу офіційно висунуло кандидатуру Андрія Шевченка на пост президента Української асоціації футболу (УАФ).


Відомо, що Позачерговий конгрес УАФ, на якому відбудуться вибори нового президента та керівних органів УАФ, аудиту та футбольного правосуддя, відбудеться 25 січня 2024 року. При цьому попередній XXV плановий конгрес буде визнаний недійсним.


Колишній гравець збірної України Роман Зозуля раніше заявляв про свою можливу участь у виборах. Проте він відмовився від цього так як вважає, що долю голосування за нового керівника УАФ вирішено.


Засідання відбудеться у київському Будинку футболу о 12:00. Вирішується питання участі у роботі заходу представників ФІФА та УЄФА.


Нагадаємо, більшість колективних членів УАФ виступили з вимогами про відставку Анатолія Дем’яненка з посади першого віце-президента УАФ, призначення тимчасового виконувача обов’язків генерального секретаря організації, а також проведення незалежної аудиторської перевірки.


У травні Печерський суд міста Києва продовжив усунення голови УАФ Андрія Павелка з посади до 9 липня 2023 року. У середині червня Шевченківський районний суд Львова ув’язнив у СІЗО Павелка на строк 60 діб, потім перебування функціонера під вартою було продовжено.


Останнім рішенням Печерський суд продовжив перебування Павелка у СІЗО до 18 січня 2024 року.

Підпишіться, щоб першими дізнаватися про свіжі новини в світі спорту і гемблинга

home subscribe bg