Канада обіграла Словаччину, Швеція в овертаймі обіграла Фінляндію у чвертьфіналі ЧС-2024 з хокею

На чемпіонаті світу-2024 з хокею  пройшли матчі 1/4 фіналу.

В одному із них чинний чемпіон світу Канада обіграла Словаччину (6:3) і продовжує захист титулу. Другим півфіналістом стала збірна Швейцарії, яка завдала поразки команді Німеччини (3:1).

Чехія, країна-господарка чемпіонату, з мінімальним рахунком перемогла США – 1:0,  а Швеція в овертаймі обійшла Фінляндію – 2:1.

ЧС-2024 з хокею. 1/4 фіналу

• Канада – Словаччина – 6:3 (2:1, 1:0, 3:2)
  • Швейцарія – Німеччина – 3:1 (2:0, 0:1, 1:0)
  • США – Чехія – 0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
  • Швеція – Фінляндія – 2:1 ОТ (0:0, 0:0, 1:1, 1:0).

У півфіналі зіграють Канада – Швеція та Швейцарія – Чехія. Протистояння відбудуться 25 травня. Фінал та матч за 3-є місце пройдуть 26 травня.

Нагадаємо, збірна України стала переможцем чемпіонату світу-2024 у Дивізіоні IB та наступного року зіграє у Дивізіоні IA.