Канада дотисла Австрію, Польща поступилася Франції у матчі ЧС-2024 з хокею

14 травня відбулися чотири матчі групового етапу чемпіонату світу-2024 з хокею.

Збірна Норвегії у групі А завдала поразки Данії (2:0) і здобула першу перемогу на турнірі. Австрія зробила неймовірний камбек у протистоянні з Канадою, закинувши у третьому періоді п’ять шайб та відігравшись з рахунку 1:6. Проте в овертаймі канадці дотиснули суперника – 7:6

Латвійці у групі B обіграли Казахстан (2:0) і піднялися на друге місце у турнірній таблиці. Польща, зазнавши поразки від Франції, залишилася на останній позиції (2:4).

ЧС-2024 з хокею

Група А

• Данія – Норвегія – 0:2 (0:0, 0:1, 0:1)
  • Канада – Австрія – 7:6 ОТ (3:1, 3:0, 0:5, 1:0).

Група B

• Казахстан – Латвія – 0:2 (0:0, 0:2, 0:0)
  • Польща – Франція – 2:4 (0:2, 2:2, 0:0).

Сьогодні, 15 травня, на ЧС-2024 зіграють Чехія – Данія, Німеччина – Латвія, Словаччина – Польща, Швейцарія – Велика Британія. Початок ігрового дня – о 17:20 за київським часом.

Чемпіонат світу-2024 проходить у Чехії з 10 по 26 травня. Чинний чемпіон світу – збірна Канади.