Канада – чемпіон світу-2023 з хокею

Чемпіоном світу-2023 з хокею стала збірна Канади, яка у фіналі на арені Нокіа-Арена у Тампере обіграла команду Німеччини – 5:2.

Варто зазначити, що у першому періоді за рівної гри канадці пропустили першими. Джон Петерка увійшов у зону суперника, завдавши класного удару в дальній кут. Щоправда, канада відразу відігралася, провівши успішну контратаку.

У другій 20-хвилинці команди знову обмінялися голами, а канадці знову були змушені відіграватись і зуміли зробити це у більшості.

У третьому періоді великої кількості моментів не було великої, а Канада забила після помилки противника за своїми воротами. Німці намагалися забити у відповідь, але самі пропустили контратаку – 4:2 за «кленовими листками».

Після цього канадці вже не відпустили свого суперника, оформили шайбу у порожні ворота та виграли черговий титул. Додамо, що для збірної Канади це 28-е «золото», а Німеччина завоювала «срібло» вперше.

До трійки лідерів увійшла збірна Латвії, яка перемогла у фіналі США.