Калініна завершила виступи на турнірі WTA у Китаї

Українська тенісистка Ангеліна Калініна завершила виступ на турнірі WTA 500 у Чженчжоу (Китаї).

Про це інформує BTU.

У чвертьфінальному матчі українка у двох сетах зазнала поразки від Чжен Ціньвен з Китаю. Зустріч тривала 1 годину 27 хвилин.

Гра розпочалася з брейк-пойнту українки. Щоправда, згодом Ангеліна програла два гейми на своїй подачі поспіль. Ціньвень вистачило цієї переваги, щоб виграти перший сет із рахунком 6:3.

У другому сеті суперниці нашої тенісистки вдалося зробити ще два брейк-пойнти. Їх вистачило, щоб виграти сет з рахунком 6:2 та здобути путівку до півфіналу змагань.

Zhengzhou Open – WTA 500. Чженчжоу (Китай). Одиночний розряд. Чвертьфінал

• Ангеліна Калініна (Україна) – Чжен Ціньвень (Китай) – 3:6, 2:6.

Калініна провела третю зустріч із китайською тенісисткою та зазнала першої поразки. У 2021 році українка обігрувала Чжен Ціньвень на грунтових турнірах ITF у Монпельє та Контрексевілі.

Нагадаємо, Ангеліна провела третій чвертьфінал цього сезону і перший за останні чотири з половиною місяці.

Ціньвень у півфіналі домашнього турніру зустрінеться з італійкою Жасмін Паоліні.