ITF: Завацька у Токіо вийшла у півфінал

Українська тенісистка Катаріна Завацька (№340 WTA) у чвертьфіналі турніру серії ITF60 у Токіо (Японія) виграла у японки Маї Хонтами (№ 209 WTA) — 6:7 (0), 6:2, 6:1.

З 2,5 години поєдинку українка чотири рази подала навиліт, припустилася однієї подвійної помилки, програла шість геймів на своїй подачі і зробила 11 брейків.

Зазначимо, Завацька вперше цього року зуміла виграти матч, у якому програла перший сет (10 поразок).

За вихід у фінал Завацька зіграє проти першої ракетки змагань Ван Сіньюй (№99 WTA) з Китаю.

Катаріна вдруге цього року зіграє в півфіналі на турнірах ITF. Наприкінці жовтня вона дійшла до фіналу на змаганнях ITF W25 у Португалії. На турнірах категорії W60 і вище вона проведе перший півфінал з 2019 року.