Італія – ​​Швейцарія – 3:0. Вирішальний дубль Локателли

16 червня на «Стадіо Олімпіко» в Римі в матчі другого туру Євро-2020 зустрілися збірні Італії та Швейцарії. Збірна Італії просто розгромила команду суперника з рахунком 3:0.

Збірна Італії відразу ж заволоділа перевагою на полі. На 19-й хвилині Джорджіо К'єлліні відкрив рахунок після кутового, але арбітри VAR скасували гол через підігрування рукою.

Проте, на 26-й хвилині Мануель Локателли відкрив рахунок в матчі, прийнявши передачу Доменіко Берарді. Другий м'яч Локателли забив на 52-й хвилині, у другому таймі, оформивши дубль дальнім ударом з передачі Ніколо Барелли.

Третій і розгромний м'яч був на 89-й хвилині від Чіро Іммобіле, якому асистував Рафаел Толоі.

Так «Скуадра Адзурра» стала офіційно першою командою на чемпіонаті Європи 2020 року, що вийшла в плей-офф турніру. Наступна зустріч у «адзуррі» відбудеться з Уельсом 20 червня, за перше місце в квартеті. У валлійців на даний момент 4 бали.