Бонус
uk language logoУкр
  • ru language logoРосійська
  • uk language logoУкраїнськаcheck icon

IFAB ухвалила тестування тимчасових вилучень гравців

IFAB ухвалила тестування тимчасових вилучень гравців

Міжнародна рада футболу (IFAB) схвалила тестування змін у футбольних правилах у контексті боротьби з суперечками гравців з арбітрами. 


Про це повідомила пресслужба організації.


Відомо, що IFAB погодила тестування правил на основі рекомендацій експертів, які працюють в організації. Раніше футбольна та технічна групи Міжнародної ради футболу визначили потенційні варіанти вирішення проблем з поведінкою гравців.


Рішення IFAB передбачає суворіші покарання за суперечки з арбітрами та сутички між футболістами. Таких наприклад, як після фінального свистка матчу донецького «Шатаря» з бельгійським «Антверпеном» у Лізі чемпіонів. Їхня імплементація на найвищому футбольному рівні відбудеться лише після успішної апробації у нижчих лігах та розробки відповідних протоколів.


Видання The Times стверджувало, що футболістів виганятимуть з поля на 10 хвилин. З арбітрами на полі зможуть спілкуватися лише капітани команд так, як це зараз відбувається у регбі.


Також повідомляється, що Міжнародна рада футболу продовжить експерименти з використанням суддями натільних камер, які фіксують неналежну поведінку гравців.


IFAB погодилися з необхідністю продовжувати покращення напівавтоматичної системи фіксації офсайду, щоб прискорити прийняття рішень щодо визначення положення поза грою.

Підпишіться, щоб першими дізнаватися про свіжі новини в світі спорту і гемблинга

home subscribe bg