Бонус
uk language logoУкр
  • ru language logoРосійська
  • uk language logoУкраїнськаcheck icon

IESF дозволила російським командам виступати під прапором РФ

IESF дозволила російським командам виступати під прапором РФ

Міжнародна федерація кіберспорту (IESF) дозволила російським командам виступати на турнірах під егідою організації під прапором Російської Федерації.


Про це йдеться у повідомленні Федерації кіберспорт України (UESF).


«Не дивлячись на всі протести та намагання Української федерації завадити, міжнародній федерації кіберспорту IESF вдалося повернути росіян на свої турніри та відмінити заборону на використання прапору. Ми вбачаємо в цьому корупційну складову та підкуп голосів делегатів, бо міжнародна федерація і так погрязла в корупційних скандалах», – наголосили в організації.


Українська сторона має намір оскаржити це рішення у судовому порядку та боротись за переголосування цього питання. 


«Але хочемо доповнити – це не означає повернення орків у Федерацію Європи, в якій, ми спільними зусиллями більшості європейських федерацій, зупинили їх членство! Так, сьогодні це тактична поразка, але війна триває. І ми обов’язково переможемо!», – йдеться у заяві.


За словами виконавчого директора UESF Антона Маркелова, Федерація кіберспорту України бойкотуватиме майбутні турніри від IESF і рекомендуватиме учасникам чемпіонату світу IESF у Румунії, бойкотувати змагання.


«Ми будемо блокувати усі чемпіонати IESF, допоки вони не змінять своє рішення. Нашим збірним, які зараз виступають на чемпіонаті в Румунії, ми будемо рекомендувати це робити теж, але змусити не можемо. Вони ухвалюватимуть рішення на свій розсуд. Також ми робитимемо міжнародний позов, щоб це рішення було переглянуто та скасовано, а також щоб інформація про голосування була офіційно оприлюднена. Важливо, щоб увесь світ бачив, як проголосувала кожна країна», – додав Маркелов.


Нагадаємо, після повномасштабного вторгнення РФ на територію України представники країни-агресора могли грати на змаганнях IESF лише у нейтральному статусі.

Powered by Froala Editor

Підпишіться, щоб першими дізнаватися про свіжі новини в світі спорту і гемблинга

home subscribe bg