Хокей: Жіноча збірна України обійшла Хорватію на ЧС-2024 та підвищилася до дивізіону ІІВ

Жіноча збірна України з хокею розгромно обіграла команду Хорватію у заключному турі чемпіонату світу-2024 у дивізіоні IIIA. Поєдинок завершився з рахунком 6:1.

Протистояння розпочалося вдало для суперниць «синьо-жовтих» – господарки зустрічі виграли перший період завдяки шайбі у виконанні Діани Столар.

Однак потім українки повели зусиллями Олександри Машкіної та Поліни Телегіної. Пізніше Валерія Манчак-Дженсен (найкращої бомбардирки турніру) та Антоніна Роганова довели рахунок до великого.

У третьому періоді збірна України остаточно закріпила перемогу завдяки дублю у виконанні Вікторії Ценової.

Чемпіонат світу-2024. Жінки. Дивізіон IIIA. 5-й тур

• Хорватія – Україна – 1:6 (1:0 0:4, 0:2).

Таким чином, Україна здобула п’ять перемог у п’яти зустрічах (одну з них – в овертаймі), набрала 14 очок, виграла дивізіон IIIA та здобула право на підвищення у класі. Наступного року, вперше за 5 років, жіноча збірна України зіграє у дивізіоні ІІВ.