Хокей: Україна в овертаймі програла у спарингу Латвії

Збірна України з хокею в овертаймі зазнала поразки від Латвії у контрольному матчі – 2:3.

Про це повідомляє ФХУ.

Протистояння відбулося у Ризі у рамках підготовчого збору до чемпіонату світу-2024 у дивізіоні 1В.

У першому періоді підопічні Дмитра Христича закинули дві шайби. Першим відзначився Гліб Кривошапкін, а за ним Віталій Лялька реалізував більшість.

Латвійці, які грали резервним складом, змогли відіграти одну шайбу ще у першому періоді. У третій 20-хвилинці господарі зуміли зрівняти рахунок, а в овертаймі – вирвали перемогу.

Контрольний матч

• Латвія В – Україна – 3:2 ОТ (1:2, 0:0, 1:0, 1:0).

Другий спаринг між командами відбудеться 17 квітня. Зустріч також пройде у Ризі на льоду спорткомплексу «Даугава».

Виступ на ЧС-2024 збірна України розпочне матчем проти Естонії 27 квітня. Потім «синьо-жовті» вийдуть проти Нідерландів (28 квітня), Китаю (30 квітня), Іспанії (1 травня) та Литви (3 травня). Переможець турніру вийде до Дивізіону IA, команда, яка займе останнє місце, опуститься до Дивізіону IIA.